Fonksiyon Mimarlık Kurumsal Web Sitesi
Bilgi algıyı döver. Fonksiyon Mimarlık için tasarladığımız yeni web sitesine detaylı bir hedef kitle / kullanıcı analizi ile başladık.
Persona - Kişilik Kartları
Farklı kullanıcıların amaçlarını ve motivasyonlarını anlamak için persona kartları oluşturarak kullanıcıların ortak ve ayrıştıkları noktaları analiz ettik. İyi analiz edilmiş kişilik profilleri sayesinde bilgi mimarisi ve içerik stratejisini doğru kurgulamak ve isabetli sonuç almak için olmazsa olmaz aşamalardan biri.
Kullanıcı Deneyini Tasarımı (UX)
Kullanıcı deneyimi tasarımı aşamasında mobil ekranlardan masaüstü bilgisayar ekranlarına kadar içeriklerin farklı çözünürlüklerde nasıl tepki vereceğini belirledik. Bununla birlikte interaksiyon katmanında öğelerin vereceği görsel tepkiler gibi detayları geliştirdiğimiz wireframe / taslak çizimler ile olgunlaştırdık.
Kullanıcı Arayüz Tasarımı (UI) ve Yazılım
Kullanıcı arayüz tasrımı aşamasında sitenin tasarım üslubu ve renk, tipografi, mesafe, oran ve grafik tasarım gerektiren stilistik ihtiyaçları olgunlaştırarak ön yüz yazılımını olgunlaştırdık.
Fotoğraf Prodüksiyonu
Makine'de fotoğraf ve video tabanlı görsel içerik prodüksiyonu hemen her geliştirdiğimiz projenin önemli taşıyıcı sütunlarından birini teşkil ediyor. Fonksiyon Mimarlık web sitesi için yeni İstanbul havalimanı yerleşkensindeki ofisin ve ekibin fotoğraf prodüksiyonunu gerçekleştirdik.

Gelişmelerden haberdar olun.

* E-posta giriniz.
Gönder