Girişimciler için
Fırlatma Rampası
Makine Startup Sistemiyle Tanışın
Fırlatma rampası startup’lara özel bir iletişim danışmanlığı programı. Burada geleceğin büyük markalarını kuluçka aşamasından başlayarak rekabete hazırlıyoruz. Markanın hedeflenen yörüngeye oturabilmesi için etkili ve fark yaratan fikirler geliştiriyoruz.
 
Planlama ve Strateji
Markanızın pazarda ve özellikle dijital dünyada hangi kodlarla var olması gerektiğini analiz ediyoruz. Kullanıcı senaryolarını geliştiriyor ve en iyi stratejik konumlandırma için yol haritasını belirliyoruz.
Kimlik Tasarımı
Kurumsal kimliği hedef kitlenin alt bilincinde istenen etkiler dizisini harekete geçirecek nitelikte fizyolojik ve psikolojik etkenleri göz önünde bulundurarak hesaplıyoruz. Logoyu çevreleyen görsel dünyayı marka mesajlarını taşıyacak kabiliyette bir bütün olarak tasarlıyoruz.
Hikaye Anlatımı / Storytelling
Projenizi en yalın üslupla anlaşılır hale getirerek hedef kitleninizin ilgisini çekecek sistemli ve sürdürülebilir hikayeler kurguluyoruz. Sunumdan tanıtım filmine hikayenizi en etkili şekilde anlatıyoruz.
Mobil ve Web
Tasarım stüdyomuzda web ve mobil tabanlı içerik stratejisi, bilgi mimarisi, kullanıcı deneyimi (UXd), kullanıcı arabirimi (UId) ve interaksiyon tasarımı (IAd) çözümleri geliştiriyoruz
Yazılım Geliştirme
Mobil ve web tabanlı platformlar için doğru teknolojileri seçerek sürdürülebilir ve modüler yazılım çözümleri geliştiriyoruz.
İletişim Yönetimi
Pazarla birlikte sürekli gelişen projeniz ve büyüyen hedef kitleniz için sürdürlebilir denge - denetleme mekanizmaları oluşturuyoruz.

1 saat ücretsiz online danışmanlık alın.

Projenizi tarif eden formumuzu doldurun, görüntülü bağlantı ile uzmanlarımızdan danışmanlık alın.

Gelişmelerden haberdar olun.

* E-posta giriniz.
Gönder